Archiv článků

Klobuky držely taktovku

Klobuky - Švermov 7-1 (3:0) Klobuky konečně doma zabraly a odnesl to hostující Švermov, kterému v prvním poločase nasázeli domácí tři góly a bylo o zápase prakticky rozhodnuto.Ve druhém poločase se hostům sice podařilo vstřelit dvě branky, ale ta první byl vlastenec a druhá padla již za stavu 6:0...

Sokol Klobuky - Baník Švermov

V sobotu hostíme Baník Švermov, který zaujímá 10. pozici. To by ovšem neměl být důvod k podcenění soupeře, jelikož poslední zápas vyhrál doma s Lidicema 3:1. Zápas začíná v 16:30 na hřišti Klobuk.

Vyloupení Slaného

V nedělním utkání se slánským béčkem jsme získali potřebné tři body a odvezli si vítězství 4:0 Sestava: Vítoch - Říčka, Kalík, Kůrka, Čížek - Hřib, Nejman, Kubelka, Hansl - Svoboda, Douša Střídání: Pinc, Halenda, Toman Branky: Hřib, 2x Svoboda, Douša

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Nová stránka vám může nabídnout veškeré informace o klubu, novinky, statistiky a další podrobnosti týkající se našeho mužstva.

Rozlosování

14. kolo 22.03.2014 Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště   A2B1401 Tuřany "A" Velvary "B" 22.03. 15:00 SO     A2B1402 Uhy Koleč 22.03....