Začátek jara vyšel na jedničku

Klobuky - Kam.Žehrovice 5:0 ( 2:0 )

K prvnímu jarnímu zápasu zavítali do Klobuk hráči Kam.Žehrovic .

Domácím Klobukům se po zranění vrátil do sestavy Martin Svoboda a hned ho bylo plné hřiště.Od začátku zápasu domácí borci diktovali hru a svou snahu korigovali ve 14 min. krásným gólem ala Poborský, který vstřelil právě M.Svoboda 1:0. Chvíli po vstřeleném gólu si to opět Svoboda pelášil sám na branku hostů, avšak zakončit nestihl, neboť byl na hranici vápna faulován. Následovala červená karta a dlouhá přesilovka domácích Klobuk, kterou Klobuky využily hned ve 22.min., kdy se střelou z poza vápna trefil M.Douša. 2:0. Domácí měli i nadále převahu, ale do poločasu se jim již skórovat nepodařilo.

Po přestávce Klobuky pokračovaly ve svém standardu a to přineslo své ovoce.Góly však stříleli hosté a to nejprve v 67 min.uklidil míč pod břevno před nabíhajícím Svobodou Čermák 3:0 a o dvě minuty si střelu Pince srazil do brány Stehlík 4:0 !!! Poslední slovo měl poté opět M.Svoboda, který svým druhým gólem v 76 min. 5:0 !!! zpečetil zaslouženou výhru domácích.